Puck Boertje 06 13 08 30 11 Info@cebdsc.nl

De Commissie Externe Betrekkingen

Ieder jaar is er binnen het DSC een nieuwe groep verantwoordelijk voor de externe betrekkingen. Als Commissie Externe Betrekkingen, binnen het DSC beter bekend als FiCo, houden we ons bezig met contact tussen de studenten en het bedrijfsleven. Dit doen we om ieder jaar het maximale uit de samenwerking met externe partijen te halen door waardevol contact te leggen tussen de studenten van het DSC en het bedrijfsleven. Zo willen wij er voor zorgen dat je naast de gezelligheid van de vereniging ook nog een voorsprong in je carrière kan pakken.

Team

Hendrik Nieuwland

Hendrik Nieuwland

President

Algemene zaken en extern contact
T: +31 6 21701146
M: h.nieuwland@cebdsc.nl

Puck Boertje

Puck Boertje

Vice-President

Interne communicatie en planning
T: +31 6 13083011
M: p.boertje@cebdsc.nl

Julienne Keim

Julienne Keim

Thesaurier

Financiële zaken
T: +31 6 50234134
M: j.keim@cebdsc.nl

Olivier Abbenhuis

Olivier Abbenhuis

Commissaris Evenementen

Alles omtrent de organisatie van evenementen
T: +31 6 14143867
M: o.abbenhuis@cebdsc.nl

Pieter van der Spek

Pieter van der Spek

Qualitate Qua

Intern contact met commissies en besturen
T: +31 6 23351227
M: p.spek@cebdsc.nl

Alexander van Grotenhuis

Alexander van Grotenhuis

Qualitate Qua

Intern contact met commissies en besturen
T: +31 6 41575065
M: a.vangrotenhuis@cebdsc.nl