Rogier Buck 06 12942162 Info@cebdsc.nl

De Commissie Externe Betrekkingen

Ieder jaar is er binnen het DSC een nieuwe groep verantwoordelijk voor de externe betrekkingen. Als Commissie Externe Betrekkingen, binnen het DSC beter bekend als FiCo, houden we ons bezig met contact tussen de studenten en het bedrijfsleven. Dit doen we om ieder jaar het maximale uit de samenwerking met externe partijen te halen door waardevol contact te leggen tussen de studenten van het DSC en het bedrijfsleven. Zo willen wij er voor zorgen dat je naast de gezelligheid van de vereniging ook nog een voorsprong in je carrière kan pakken.

Team

Anthonie Abbenhuis

Anthonie Abbenhuis

President

Algemene zaken en extern contact
T: +31 6 81338419
M: a.abbenhuis@cebdsc.nl

Rogier Buck

Rogier Buck

Vice-President

Interne communicatie en planning
T: +31 6 12942162
M: r.buck@cebdsc.nl

Huygen van der Wind

Huygen van der Wind

Thesaurier

Financiele zaken

T: +31 6 23064996
M: h.vanderwind@cebdsc.nl

Liselotte Wisman

Liselotte Wisman

Commissaris Evenementen

Alles omtrent de organisatie van evenementen
T: +31 6 30734227
M: l.wisman@cebdsc.nl

Marjolein Kerstjens

Marjolein Kerstjens

Qualitate Qua

Intern contact met commissies en besturen
T: +31 6 81966783
M: m.kerstjens@cebdsc.nl

Charlie Linck

Charlie Linck

Qualitate Qua

Intern contact met commissies en besturen
T: +31 6 53732960
M: c.linck@cebdsc.nl