Diederik Portheine 06 28 14 74 58 Info@cebdsc.nl

De Commissie Externe Betrekkingen

Ieder jaar is er binnen het DSC een nieuwe groep verantwoordelijk voor de externe betrekkingen. Als Commissie Externe Betrekkingen, binnen het DSC beter bekend als FiCo, houden we ons bezig met contact tussen de studenten en het bedrijfsleven. Dit doen we om ieder jaar het maximale uit de samenwerking met externe partijen te halen door waardevol contact te leggen tussen de studenten van het DSC en het bedrijfsleven. Zo willen wij er voor zorgen dat je naast de gezelligheid van de vereniging ook nog een voorsprong in je carrière kan pakken.

Team

Ireen Fick

Ireen Fick

President

Algemene zaken en extern contact
T: +31 6 17745229
M: i.fick@cebdsc.nl

Diederik Portheine

Diederik Portheine

Vice-President

Interne communicatie en planning
T: +31 6 28147458
M: d.portheine@cebdsc.nl

Marlein Vogels

Marlein Vogels

Thesaurier

Interne communicatie en planning
T: +31 6 12110635
M: m.vogels@cebdsc.nl

Rogier Norbruis

Rogier Norbruis

Commissaris Evenementen

Alles omtrent de organisatie van evenementen
T: +31 6 51396028
M: r.norbruis@cebdsc.nl

Floris Hermans

Floris Hermans

Qualitate Qua

Intern contact met commissies en besturen
T: +31 6 40253792
M: f.hermans@cebdsc.nl

Teun van de Weijer

Teun van de Weijer

Qualitate Qua

Intern contact met commissies en besturen
T: +31 6 14042239
M: t.vandeweijer@cebdsc.nl